Özkursan

Hakkımızda

1987 yılında motor ve bisiklet sanayiine yedek parça üretimi ile başlayan serüvenimizi, 1993'te Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip, Türk üretimi olan ilk ses mermisi kovanını tasarlayıp piyasaya sunarak sürdürdük. 25. yılımızı kutladığımız bu sene de av ve atıcılık fişeklerini de üretim yelpazemize ekleyerek üretmeye ve gelişmeye, değişmeyen azim ve heyecanımızla devam ediyoruz.

Başarımızın Sırrı Hedeflerimizde

Tecrübe edindiğimiz bu süre zarfında Özkursan markası olarak; kalite, güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her yeni güne, yeni bir ümit ve aşkla başlıyoruz. Bu ilkeler doğrultusunda her geçen gün hem kapasitemizi hem de hedeflerimizi büyüterek daima ilerliyoruz. Ses mermisi üretirken amacımız sadece para kazanmak değil, hedefi belli olmayan mermilerle hayatların kararmasını da önlemek.

Eğlenceniz Hüzne Dönüşmesin

Kalitemizi ulusal ve uluslararası sertifikalarla tasdikleyip halen birçok ülkeye yaptığımız ihracatın yanı sıra gerekli hukuki altyapı sağlandığı takdirde polis ve askerimizin kullandığı mühimmatı üretmeye bugünden söz veriyor, bu vesile ilede milyonlarca dövizin yurt dışına akışını da engellemek istiyoruz. Bu sözümüzün teminatı ise 25 yıldır sapmadan yürüdüğümüz istikrarlı yol, sektöre getirdiğimiz yenilikler ve bitmeyen çalışma azmimizdir.